Zarážka dveří Brano – perfektní doplněk k zavíračům dveří Brano

Zavírač dveří je nepochybně skvělým pomocníkem pro všechny typy dveří v panelových domech. To ovšem neplatí v situaci, kdy potřebujete, aby dveře zůstaly dočasně otevřeny, a zavírač dveří plní svou funkci příliš urputně. Pak nastal čas pořídit si zarážku dveří Brano, která váš problém vyřeší.

Mechanická zarážka dveří K501 je velmi oblíbený a často vyhledávaný výrobek z dílny Brano. Stavěč dveří K501 je léty prověřená mechanická zarážka pro otevírání a zavírání dveří. Perfektním doplňkem je zejména ke dveřím s automatickým zavíračem. Zarážka umí dveře dočasně zablokovat téměř v jakémkoliv úhlu otevření. Výhodou stavěče dveří K501 je velmi snadná obsluha a naprostá spolehlivost, která je dána jednoduchou a maximálně odolnou konstrukcí.

Můžete si vybrat ze 4 barevných variant zarážky, aby vám ladila k barvě dveří. Stavěč dveří nabízíme v barvě bílé, hnědé, stříbrné a zlaté.

Obsluha zarážky dveří K501

Zablokování dveří provedete velmi jednoduše. Stlačte botou hlavici (1) zarážky. Dojde k vysunutí nárazníku (5), který pevně přilne k podlaze a současně zafixuje vnitřní mechanismus stavěče dveří. Odblokování se provádí stejným způsobem. Opětovně šlápněte na hlavu stavěče a pružina uvnitř těla zarážky (3) vrátí hlavici i nárazník na původní místo.

Montáž zarážky dveří Brano

Pro výrobky Brano je typická maximální jednoduchost obsluhy a výjimkou není ani zarážka dveří K501. Zavírač dostanete již celkově složený. Po sejmutí ochranného vnějšího pláště se dostanete ke čtyřem otvorům v montážním tělese (4) – průměr 4,3 mm. Pomocí těchto otvorů stavěč pevně přišroubujte do vašich dveří. Výšku umístění zvolte s ohledem na max. vysunutí nárazníku, které činí 40 mm.

Podrobnější popis zavírače dveří Brano K501 naleznete zde.

Žádný komentář

Komentář můžete přidat pomocí formuláře níže!


Přidat komentář