Tip na výlet nejen pro rodinu s dětmi – Muzeum řeznictví

Provoz muzea byl zahájen již v září 2015 a najdete zde přehlídku desítky let starých řeznických strojů z 1. poloviny 20. století. Jeho zakladatelem je majitel rodinné firmy MP Krásno Karel Pilčík. Muzeum řeznictví se stalo kulturním a společenským centrem, které upevňuje dobré jméno řeznického řemesla a povědomí o kvalitách uzenářských a masných výrobků.

Prohlídka muzea

V rámci atraktivní exkurze historií a současností řeznického řemesla uvidíte na vlastní oči, jak některé nástroje fungují. Pro ještě intenzivnější zážitek si objednejte exkurzi s ochutnávkou uzenin z Krásna a řeznictví H+H a zapijte je originální nefiltrovanou dvanáctkou Řeznický Lev. Součástí prohlídky je také kvalitní filmová projekce.

Zážitkový program

Přeneste se s námi do starých časů a prožijte nevšední zážitek Valašské zabijačky v rámci zážitkového programu, který je ideální pro jednotlivce i pro skupinu přátel. Pod vedením mistrů řezníků si sami vyrobíte zabijačkové speciality, jako jsou jitrničky, jelítka či dokonce tlačenka.

Pronájem stylových prostor

V Muzeu řeznictví nabízíme také pronájem multimediálního sálu s jedinečnou expozicí historie řeznického řemesla. Sál je vhodný pro oslavy, zasedání, rauty, firemní akce, prezentace či kulturní akce.

Otevírací doba

Po – Pá                       8:00 – 16:00

So                               exkurzi nutno objednat

Neděle a svátky          zavřeno

Exkurze s pohoštěním je nutné objednat alespoň jeden den předem, po domluvě i mimo otevírací dobu.

Více informací a ceny vstupného najdete zde: www.muzeumreznictvi.cz

Přijďte zjistit vše o poctivé práci řezníků a ochutnejte všelijaké uzenářské dobrůtky. Těšíme se na Vás!

Žádný komentář

Komentář můžete přidat pomocí formuláře níže!


Přidat komentář