Ruční navijáky BRANO – odteď je díky nim zvedání těžkých břemen hračka!

BRANO se může pochlubit dalšími skvělými novinkami. Do svého portfolia produktů nově zařadil také ruční a elektrické navijáky. Díky nim bude pro vás upevňování, tažení či zvedání těžkých břemen daleko jednodušší než kdy dříve. Pojďme si tedy tyto pomocníky krátce představit.

Ruční lanové navijáky

Tento typ ručního navijáku skvěle využijete pro přesouvání a tahání těžkých břemen i tam, kde zrovna nemáte přístup k elektřině. Jeho univerzální využití se vám bude hodit na zahradě, stavbě nebo v dílně. Vysoce kvalitní materiál a povrchová úprava navijáku tvoří nadupané combo, které umožňuje použít naviják i v extrémních podmínkách. Nezalekne se tak vlhkosti ani příliš vysokých či nízkých teplot.

BRANO konkrétně nabízí dva typy těchto ručních navijáků. Jedná se o Šnekový naviják WW250 – 1500 kg a Šnekový naviják WW2000 – 7500 kg.

Šnekový naviják WW250 – 1500 kg – naviják Gebuwin unese až 1 500 kg a má vlastní převodovku, která zajištuje ztrátu tření a 50 % brzdového systému. Zbývajících 50 % zajišťuje tlaková brzda navijáku.

Druhým typem je šnekový naviják WW2000 – 7500 kg, jehož nosnost je až 7 500 kg. Naviják disponuje druhou hnací hřídelí, díky které si uživatel může zvolit mezi dvěma rychlostmi. Bezpečné zvedání a tažení má na starost kombinace brzdového systému a robustní konstrukce navijáku.

Tím ale výčet novinek zdaleka nekončí. Mezi dalšího nového pomocníka se řadí také elektrický šnekový naviják LS 3000- 7500. Nízká rychlost, která naviják pohání, umožňuje zvedání, tažení a další manipulaci i s velmi křehkými břemeny. Oproti běžným elektrickým navijákům se tak lehce přizpůsobí speciálním požadavkům pro manipulaci, které tato břemena požadují.

Novinky uzavřeme příslušenstvím k ručním navijákům, které k práci s nimi jistě oceníte. V nabídce najdete pomocné pohony AM5000 a EM5000, jejichž vysoký výkon vám práci s navijáky velmi usnadní. Pohon zajišťuje až 2x vyšší rychlost, než je rychlost klasického ručního navíjení.

Nové ruční navijáky BRANO tak konečně ukončí vaše trápení se stěhováním těžkých a imobilních břemen. Díky nim si odteď s jejich manipulací poradíte levou zadní.

Žádný komentář

Komentář můžete přidat pomocí formuláře níže!


Přidat komentář