Novinka od Brana – Lištový koordinátor dveří Brano K610

Představujeme vám zbrusu nový výrobek z produkce předního českého výrobce dveřních zavíračů, firmy Brano a.s. Vždyť kdo by neznal zlidovělý slogan Brano zavírá samo?

Brano K610

Brano K610 je patentovaný výrobek společnosti Brano, který usnadňuje a perfektně koordinuje zavírání dvoukřídlých dveří, například v restauraci, kancelářích a všude, kde si jen dvoukřídlé dveře umíte představit.

Lištový koordinátor má atraktivní design, který je zároveň minimalistický a zapadne tak do každého interiéru. Navíc ho můžete bez obav použít i ve venkovním prostředí. Minimální rozměry, potřebné pro jeho doplnění na dveře usnadňují vaše rozhodování o řešení dvoukřídlých dveří. Jeho montáž je velmi snadná. Prohlédněte si video návod.

K lištovému koordinátoru jsou standardně dodávány dveřní zavírače Brano D80V-L, a to ve velikostech 13 nebo 15, což závisí na parametrech vašich dveří. Barevné provedení ve stříbrné a bílé barvě je vhodné pro většinu využití.

Některé zavírače na českém trhu trpí při změnách teplot a počasí. S Brano K610 se zimy ani léta bát nemusíte. Teplota nemá žádný vliv na funkci lištového koordinátoru. Dveře můžete i s Brano K610 opatřit stavěčem dveří, který vám dveře udrží ve vámi požadované otevřené poloze.

Lištový koordinátor dveří Brano K610 je vhodný pro dveře širší než 2 x 70 cm a maximální šířku dveří až 2 x 1250 cm. Hmotnost každého dveřního křídla přitom může být až 100 kg, takže se nemusíte obávat, zda si s nimi koordinátor poradí.

Pokud tedy váháte, jak řešit problém se zavíráním vašich dvoukřídlých dveří, Brano K610 je ta pravá volba.

Žádný komentář

Komentář můžete přidat pomocí formuláře níže!


Přidat komentář