Nábytek na míru

nabytek-05Určitě každý chce mít interiér v prostředí, ve kterém se pohybuje krásný, praktický a hlavně kvalitní.
Obchodů s nábytkem jsou desítky, ale možná ne každý výrobce má spolehlivý a komplexní servis s prodlouženou záruční dobou.
Již existují na českém trhu firmy, které Vám demontují a odvezou starý nábytek, vyměří místnost, nainstalují nové skříně a uklidí po sobě nepořádek.
Ve smluvený čas přijedou k Vám domů, poradí a zpracují projekt. Nic za tuto službu neúčtují. Navíc je velmi důležité, když firma dodržuje zásadu: „ Cena, kterou sdělí technik zákazníkovi při sepisování smlouvy, se nikdy a za žádných okolností nemění.“

Dveře jako žádné jiné

V Ostravě již dnes existuje nabídka dveří v systému SENATOR. Co to znamená? Vodorovné, svislé nebo šikmé dělení zdobení na skříních dokáže podle majitele udělat kdokoli. Obloukovité a elipsovité prý dokážou udělat pouze oni právě díky systému SENATOR.
To vyžaduje víc než jen řemeslnou zručnost. Když je při práci použita fantazie, můžete mít dveře vestavěných skříní vyzdobené v podstatě čímkoli. Každá skříň je pak originál.
Dveře si můžete nechat vyplnit sklem, zrcadlem, laminem, ale i přírodním materiálem, jakým je ratan či bambus. Na dveře si můžete nechat dát i skleněnou mozaiku Krtečka nebo jiné pohádkové postavičky, které máte rádi. Nabídku barevných skel je opravdu rozsáhlá.

Lidé řeší místo v domácnostech

nabytek-05Elegantní skříň změní třeba váš obývací pokoj v ložnici. Jak? Šikovné ruce řemeslníků dodavatele Vám do ní schovají postel. Toto řešení je ideální, máte-li malý byt. Elegantní, pouze 45 cm hluboká skříň, změní váš obývací nebo dětský pokoj v ložnici. Sklápěcí postel má snadnou manipulaci. Peřiny i polštáře připnete popruhem s rychlospojkou k posteli, odpadne vám tak pracné zastlávání a rozestlávání. Vyklápěcí mechanismus je ukotvený do podlahy nebo stěny, čímž je zajištěna dlouhá životnost a bezporuchová funkce vyklápění. Je plnohodnotnou náhradou za postel klasickou.

Po sklopných postelích je teď velká poptávka. Začaly se vyrábět pro ty, kteří bydlí v panelácích. Tam jsou byty malé a málokdy se do jednoho pokoje vejde několik druhů nábytku najednou. Když si pořídíte sklápěcí postel, můžete mít dva pokoje v jednom. Jakmile postel sklopíte, stane se z vašeho obývacího pokoje ložnice. A naopak, když postel zvednete, máte uklizeno, ustláno, můžete pozvat návštěvu.
Nábytek na míru je dnes vyráběn v široké škále barev lamina a dalších materiálů, ať už jde o odkládací police, noční stolky, skříňky, psací stoly, kontejnery nebo klasické skříně.

Než začnete řešit a vyměňovat nábytek, je třeba vzít vše od podlahy.
Můžete si vybrat, zda chcete podlahy plovoucí, dřevěné, masívní, dýhované, laminátové či parkety.
Například plovoucí podlaha je optimálním řešením pro všechny obytné prostory. Je přirozená, pevná a tvrdá a snadno se omývá. Proto je trvanlivá a odolná, s dlouhou životností. Například spojování laminátových desek podlahy může být na bázi clic-zámku, u kterého není třeba používat lepidlo, desky se pouze zacvaknou.
A ideální řešení? Jedna firma zrealizuje vše, podlahu i nábytek na míru. Utopie? Nikoliv. Dnes již samozřejmost u kvalitních a spolehlivých firem.

Žádný komentář

Komentář můžete přidat pomocí formuláře níže!


Přidat komentář