Jeden domov, jedna značka

hanak-01Pro většinu lidí je zařizování bydlení jednou ze společných radostí v životě. Pro někoho méně a pro někoho více náročnou záležitostí. Surfujete po internetu, prohlížíte hromady časopisů a letáky s „akčními“ nabídkami, procházíte obchodní centra a různé typy obchodů zaměřené vždy na jednu komoditu zařizovacích bytových předmětů. Nakonec zjistíte, že postrádáte koncept, po kterém tak toužíte, složený z produktů vyšší úrovně kvality a designu, který jste si vysnili z image fotografií. Potřebovali byste někoho, kdo by Vám odborně poradil, poskytl perfektní servis bytového architekta, pomohl s celkovou realizací včetně instalace a vše byste řešili s profesionály v příjemném prostředí na jednom místě.

Právě tento koncept najdete na jediném místě v Ostravě, a to u společnosti HOME INTERIER design studio HANÁK. www.homeinterier.cz . Na ploše 400m² najdete ukázky stylů ekonomických i luxusních kuchyní, obývací sestavy, ložnicové studio, jídelní sestavy, sedací soupravy a spoustu doplňků, které po pečlivém výběru s bytovým architektem vkusně doplní Váš interiér.

KUCHYŇ – JÍDELNA – OBÝVACÍ PROSTOR místo, kde se potkáváme ráno, v poledne, večer… . V moderním pojetí obvykle spojený prostor společné komunikace. Potřebujete citlivě sladit samotnou kuchyň s jídelním stolem, židlemi nebo trendovými lavicemi, příborníky. To Vám umožní jedině nejširší nabídka provedení a nábytku HANÁK a ekonomické řady ACTIVE by Hanák. Dopřejete si tak kvalitní kuchyň dle Vašich nároků a finančních možností.

SEDACÍ SOUPRAVY– pohodlí a relax si užijete pouze na kvalitních ergonomických sedacích soupravách. Oblíbené ekonomické varianty v provedení kvalitních látek a kůží, ale také citlivě vybírané kožené, luxusní sedací soupravy od světových výrobců.

hanak-02

LOŽNICE – zdravý spánek znamená mimo jiné dobrá postel a kvalitní matrace.
Vyberte si styl a provedení ložnice, které je Vám příjemné pro chvíle nutného odpočinku. Široká nabídka provedení od levných až po masivní postele, čalouněné nebo luxusní, lakované ve vysokém lesku .
Matrace z materiálů, které dýchají, mají antialergické a veškeré hygienické vlastnosti. Dokonale se přizpůsobují Vašemu tělu . To vše Vám pomůže vybrat kvalitně vyškolený personál.

ŠATNY – ŠATNÍ SKŘÍNĚ – DĚTSKÉ POKOJE – PRACOVNY – zadejte si požadavek, udělejte konzultaci a v HOME INTERIER Vám připraví návrhy řešení realizace ze standardní nabídky nebo navrhnou a vyrobí atypický nábytek.

DROBNÉ BYTOVÉ DOPLŇKY – TAPETY– HYDROPONIE – KVĚTNÍKY – BYTOVÉ KVĚTINY – výběr a služby spojené s instalací ve Vašem domě, bytě jsou součástí služeb, které ve společnosti HOME INTERIER design studio naleznete.

Vyzkoušejte kvalitu služeb a přístupu v prodejnách HOME INTERIER design studio HANÁK, kde naleznete kromě této nosné značky také bytové zařízení dalších značek.
Zde se setkáte s tím, co jste hledali . DESIGN – KVALITA – SLUŽBY – SERVIS – LOAJALITA

HOME INTERIER s.r.o.

Žádný komentář

Komentář můžete přidat pomocí formuláře níže!


Přidat komentář