FEMONT OPAVA s.r.o. – ocelové montované haly na míru

Obchodní společnost FEMONT OPAVA s.r.o. byla založena v roce 1992 v Opavě pěti společníky, kteří v té době pracovali v odvětví výroby a montáží různých technologických celků, jako například čističky odpadních vod, pilinových zásobníků, odkalovacích nádrží či různých ocelových konstrukcí.

Dnes se firma zabývá převážně výrobou a montážemi průmyslových hal různých typů a velikostí, mezi něž patří:

Logistická centra

Společnost Femont Opava s.r.o. nabízí výstavbu logistických center, které slouží k propojení prostorů skladových, administrativních a prostorů pro odbavení nákladních automobilů.


Haly s administrativou

Skladové, výrobní či expediční prostory je dnes potřeba doplnit také administrativním zázemím. Montované administrativní haly mají vzdušné a prosvětlené prostory a jejich montáž je rychlá a flexibilní.


Výrobní haly

Společnost navrhuje, vyrábí a montuje výrobní průmyslové haly již více než 20 let. Spolu se skladovými halami spadají do nejvíce rozšířeného typu montovaných hal.


Sportovní haly

Sportovní haly jsou vyrobeny z lehkých profilů s důrazem na maximální jakost povrchové úpravy jednotlivých ocelových prvků, zajišťující co nejpříjemnější vzhled výsledné konstrukce.


Skladové haly

Při výrobě ocelových montovaných skladových hal firma kombinuje nejnovější konstrukční řešení a architektonický vzhled, ale nikdy nezapomíná na praktičnost a funkčnost celého díla.


Kromě montovaných hal společnost Femont Opava s.r.o. realizuje také nestandardní stavby, u kterých lze čerpat z výhod velké flexibility vlastního konstrukčního systému VEDE, jako jsou např. připojení na stávající objekty, nástavby, přístavby, střešní konstrukce, přístřešky, lávky, potrubní nebo jiná technická přemostění.

Proč tedy zvolit halu od společnosti FEMONT OPRVA s.r.o.?

  • Vlastní projekční kancelář pro zpracování projektové a výrobní dokumentace
  • Optimální konstrukční řešení dle vašich požadavků
  • Záruka kvality a profesionálního přístupu
  • Více než 20 let zkušeností
  • Dodržení smluvních termínů
  • Možnost realizace díla na „klíč“

Žádný komentář

Komentář můžete přidat pomocí formuláře níže!


Přidat komentář