Dekor – ribbons – floristické potřeby a dekorační materiál pro kreativce

Tvořivost nebo také kreativita (z latinského creo = tvořit) je soubor schopností, které člověku umožňují uměleckou, vědeckou nebo jinou tvůrčí činnost. Tato tvůrčí činnost se projevuje jako vynalézavost, jako vznik něčeho nového, originálního díla nebo myšlenky. Vše, co potřebujete pro svou kreativní práci, naleznete na e-shopu Dekor-ribbons.cz

Velkoobchod Dekor-ribbons.cz existuje na českém trhu již od roku 2005. Široký sortiment je určený nejen pro květinářství a dárkové síně, ale také např. pro hotely, které produkty používají k výzdobě svých prostor. Pro své vlastní potřeby zde mohou nakoupit také koneční zákazníci.

Dekorační materiály je možné nakoupit prostřednictvím e-shopu Dekor-ribbons.cz nebo přímo ve velkoobchodní prodejně na adrese firmy.

Sortiment

Velkoobchod Dekor-ribbons.cz se zaměřuje na prodej floristických potřeb, aranžérského a obalového materiálu, sušiny, stuh a také dekorací z různých materiálů např. dřevěné, zavěšovací, umělé apod. Na e-shopu najdete širokou paletu sezónních dekorací, jako jsou Velikonoční dekorace, Vánoční dekorace, Svatební dekorace a různé dekorace zaměřené na roční období (zimní, jarní, podzimní).


Novinky

sekci novinek naleznete různé návody a inspiraci na výrobu dekorací z produktů Dekor-ribbons. Vybírat můžete z návodů na výzdobu určenou k různým významným příležitostem či pro různá roční období.

Novinky, informace a inspiraci najdete také na Facebooku a Instagramu Dekor-ribbons.

Tak hurá na nákupy, kreativitě se meze nekladou!

Žádný komentář

Komentář můžete přidat pomocí formuláře níže!


Přidat komentář