Bydlení ve venkovském stylu

Venkovský styl je propojen s přírodou, založen na tradicích, nadčasových vzorech a poctivosti používaných materiálů. Vrací se ke starším hodnotám, ale umí být také velmi moderní. Díky pár prvkům si můžete vykouzlit útulný domov. Inspirujte se spolu s námi!

Romantika a teplo domova

Cílem venkovského stylu je vrátit se k původním hodnotám, ale zachovat maximální funkčnost i modernost celého interiéru. Používejte romantické vzory v kombinaci s klasickým nábytkem. Váš domov pak bude působit příjemně a útulně. Venkovský styl můžete skombinovat se stylem rustikálním.

Přírodní materiály na prvním místě

Hlavním prvkem venkovského stylu je bezpochyby dřevo. Používejte především masiv a uchovávejte dřevěný vzor, který je možné natřít do světlých barev. Pro venkovský styl jsou typické také kamenné obklady. Venkovské dekorace jsou převážně z tkanin, jako je bavlna či len. Interiér krásně doplňují předměty z keramiky.

Květinové a pruhované vzory

V jednoduchosti je krása. To platí také pro venkovský interiér, který využívá nejčastěji jednoduché květované nebo kostkované vzory. Oblíbené jsou světlé barvy a pastelové tóny. Celistvost interiéru dodají květiny ve váze či květináči, bylinky v kuchyni a v ložnici kvalitní tkaniny a povlečení z bavlny.

Tak na co čekáte, pusťte se do toho!

Žádný komentář

Komentář můžete přidat pomocí formuláře níže!


Přidat komentář